^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Evden Eve Nakliyat güvenli, ve dürüst yöntemlerle eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine taşıyoruz. kozyatagi evden eve nakliyat olarak  sigortalı ambalajlı ve mobilya montaj elemanı ile siz değerli kozyatagi halkına hizmet için varız.bizlere bir telefon kadar yakınsınız 0533 238 29 36 KOZYATAGI EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Devamını oku: Evden Eve Nakliyat

 Ofis Taşımacılığı işlemi gerçekleştirilmeden önce firmamız tarafından gönderilen ekspertiz tarafından eşyalarınız detaylı bir incelemeden geçirildikten sonra ve fiyat teklifi kabul edildikten sonra firmamız gerekli malzeme, eleman, araç ve sigorta bedelini belirleyip taşıma işleminizi herhangi bir sorun yaratılmadan taşınması sağlanacaktır.

Devamını oku: Ofis Taşımacılığı

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Standlar sökülür.

Devamını oku: Fabrika Taşımacılığı

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Kozyatağı  Nakliyat 'ın formen'i ile muhatap olacaktır.

Devamını oku: Banka Taşımacılığı

Villa sahibine kendi T.C kimlik numarasına sigorta yapılır firmamız allianz sigorta ile anlaşmalıdır sigorta poliçesi taşıma günü müşterimize teslim edilir ve taşıma günü müşterimiz adına yapılan taşımada alınan ücretin katma değerinin devletimize ödendiğine dair irsaliye düzenlenir ve iş bitiminde müşterimiz veya çalıştığı şirket adına fatura düzenlenir.

Devamını oku: Villa Taşımacılığı