^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Fuar taşıma alanımızda da uzman kadromuz ile taşımacılığı itinalı bi şekilde yapan firma olup hizmeti sunuyoruz.Bu şekilde fuar nakliyesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimiz huzurlu ve rahat bir biçimde fuar alanında serginizi gerçekleştirebilirsiniz.Fuar taşıma hizmetine, diğer hizmetlerimizden ayrı bir özen göstermekteyiz.

Türkiye sınırları içerisinde şehir içi, şehirler arası fuar taşımacılık alanlarında hizmetlerde ön planda olan şirketimiz, her yaptığı taşımacılık alanında başarı belgesi alarak tüm Türkiye’ye kendini kanıtlamış bir profesyonel taşımacılık şirketidir.

Hızlı teslimat, güvenilir hizmet ve her şeyden önemlisi kalite bir taşımacılık almak istiyorsanız Kozyatağı  Nakliyat firmasını tercih etmenizde fayda var.

Kozyatağı  nakliyat olarak fuar taşımacılığında zamanlama ve itina gerektiren bir iş olduğunun bilincindeyiz.

Fuar stantlarının düzenlenmesi yerleştirilmesi tekrar toplanarak paketlenmesi yapılır.

Bu anlamda sizlerin üzerinden çok büyük bir yükü alıyoruz.sorumluluğunuzu sizinle paylaşarak kendi işimiz olan nakliyatı yaparken sizin işinizi kolaylaştırıyoruz.

Kozyatağı  nakliyat olarak bizim için bütün müşterilerimiz özeldir.nakliyeciliğin verdiği sorumluluğun bilincinde olarak Kozyatağı  NAKLİYAT olarak her zaman yanınızdayız.

Çünkü Kozyatağı  Nakliyat olarak ticari oto fuar, seminer, kongre, ve tanıtım alanlarının taşımacılığını yapmak ciddi bir teknik gerektiren bir iştir. Fuar stand taşımacılığında en uygun fiyat garantisi, stand demonte ve gideceği bölgede montaj işlemleri, gümrükleme, geniş depo imkanı ve paketleme gibi bir çok alternatifi bir arada sunan şirketimiz kusursuz bir şekilde sevkiyat hizmetini gerçekleştirmektedir…

Fuar taşıma deneyim tecrübe bilgi eleman kadrosu gerektiren taşımacılık hizmetidir.

Fuar nakliyat hizmetleri alanında özel yetiştirilmiş tecrübeli elemanları ile fuar nakliye hizmeti sunulmaktadır.
Fuar taşıma hizmetler öncesinde!

Öncelikle eperiz elemanları tarafından fuarinizin taşınması için gerekli inceleme yapılır.

Yapılan incelemeler sonucunda fuarinizin taşınma işlemi için bir fizibilite raporu hazırlanır.

Fizibilite raporu çerçevesinde fuariniz için gerekli nakliye araç taşıma paketleme sarma mağzemeleri sağlanır.

Fuar taşıma günü istediğiniz saatte fuar taşıma işlemine başlanır sözleşme gereği anlaşılan gün, saatte fuar nakliyat işlem tamamlanır.

Fuarlar bütün firmalar arasında en çok kullanılan reklam alanları arasında yer alır . Bir çok firma fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştıraral çok fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı elde etmektedirler. Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliye firması ihtiyacınız var ise Kozyatağı  Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunarız. Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı  altında vermiş olduğumuz fuar nakliyat hizmeti fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekidle dilerseniz fuar alanına dilerseniz fuar alanından sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.
 
Fuar taşımacılığı genel olarak ev taşımacılığı sektörü kadar ilgi gören bir nakliyat alanı değildir. Fakat firmamız bir çok kurumsal şirkete fuar taşımacılığı yapmıştır. Bu sebeple fuar taşıma hizmetimizi diğer hizmetlerimizden ayrı bir özen ile gerçekleştirmekteyiz.
 
Türkiye'de nakliyat firmalarının %90 kısmı sadece bireysel evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır. Kozyatağı  Nakliyat Firması ise hem bireysel hemde tüzel profesyonel çözümler üretmektedir. Siz de fuar nakliyatı için bir nakliyat firması arıyorsanız mutlaka müşteri temsilcilerimizden fiyat talebinde bulunun , kalitemize göre fiyatlarımızın oldukça uygun olduğunu sizde göreceksiniz.