^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Nakliye’de Profesyonel Çözümler

1
Şehir İçi ve Şehirlerarası Taşımacılık
Firmamız Türkiye’nin her noktasına kesintisiz nakliye hizmeti sunmaktadır.Şehiriçi ve şehirler arası taşıma hizmetleri sunan firmamız garantili ve sigortalı olarak hizmet vermektedir.

asansorlutasimaAsansörlü Taşımacılık
Ev eşyası taşınması kullanılan teleskopik ve modüller asansörlerimizle  ile ev eşyası taşımasını kolay basit ve sıfır hatalı olarak bir hal almıştır.Türkiye’nin her noktasına asansörlü taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.
ofis
Profesyonel ofis taşıma yöntemleri
Çağdaş çalışma ofislerin taşınmasında iş kaybınız yaşanmadan aynı gün içerisinde taşınıp paketlenip ve yeni ofisinizde yerleştirilip kullanmaya hazır bir hale getirilir.
4
Sanat Eserleri ve Müze Taşıma
Bir çok sanat eseri,resim,antika eşyaların taşınmasını titiz güvenli ve kaliteli olarak taşınmasını sağlamaktayız.Antika ve sanat eseri eşyaların depolama hizmetimiz bulunmaktadır.
 
   
5
Ev Ofis Depolama
Depolama konusunda son derece teknolojik ve kaliteli bir hal alan eşya depolama firmamız ile güvence ve kalite altında depolanmaktayız.
 
6
Fabrika ve Fuar Taşımacılığı
Fabrika taşımacılığında geniş araç filosu ve tam donanımlı ekiplerimiz ile fabrika ve fuar taşımacılığında kalitenin yanı sira güvenilir ve kalitenin olduğu firmayız.
 
   
Ambalaj-Ve-Paketleme
Paketleme Hizmeti
Eşya taşınması kadar paketlemesi’de önemlidir.Eşya paketlemesinde granik havalı nalyonlar ile sarılarak tüm eşya paketlenir.
8
Uluslararası Taşımacılık
Her şey zamanında uluslar arası ev eşyası taşımacılığında eşyalarınız kısa süre ve kaliteli,hasarsız bir şekilde transferi sağlanmaktadır.Türkiye’nin tek uluslararası firmasıyız.