^Yukarı Çık

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Eşyamı nasıl bir depoya koyacağım diye korkmayın. eşyanızı KOZYATAGI evdeneve asansörlü taşıma firması na teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. KOZYATAGI  NAKLİYAT depo olarak iki tür depo hizmenize sunmuştur. .

    Birinci depo garaj içerisinde bulunmaktadır. Buradaki depoda konteynırlar ve Alman marka raflar bulunmaktadır. konteynırlara normal ev eşyaları konulmaktadır. Her ev eşyası ayrı konteynırlara konulmaktadır. Eşyalarınız konteynılara koymamızın sebebi ise, deprem, su baskını, haşere, vb. tehlikelerden uzak tutmaktır. 

    Raflara ise fabrika eşyaları, paletli ürünler, vb. dizilmektedir. ..

    İkinci depo olarakta kısa süreli kalacak eşyalarınız içindir. 

    KOZYATAGI ASANSÖRLÜ Taşıma aynı zamanda depolanan eşyalarınıza paket sigortası yapıyor. Bu sigorta poliçesi aklınıza gelebilecek her türlü hasarı karşılamaktadır ( deprem, yangın, terör, vb. ). .
 

Eşyalanızı bize teslim edin ve hiç endişelenmeyin!!!

Evinizi nakledeceğiniz şehirde yeni adresiniz belli olmaması durumunda yada oturduğunuz evi yola çıkmadan

bir süre önce boşaltmanız gerekebilir, hatta belirli süreli görevler için başka bir şehire veya ülkeye giderken

bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak isteyebilirsiniz.

Geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev, İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayarak, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, evden eve taşımacılık gibi tüm nakliyat hizmetlerinde sizin en büyük yardımcınız olmayı hedeflemiştir.


Kozyatağı Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı paketlendikten sonra 7m³ eşya depolamaya uygun tahta sandıklarla

depolar, kapakları çakılıp mühürlenir, sandıklar teslimatta ancak sizin nezaretinizde açılır.

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat Firması depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere hizmet vermektedir.

Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Sizler için güvenle ve özenle eşyalarınızı saklıyoruz.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı battaniye, ip, karton koli ve konton silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde tekrar teslim ediyoruz.


Evden eve nakliyat şirketleri içinde kalitesi, profesyonelliği ve uzun bir geçmişe dayanan nakliyat tecrübesi ile ev nakliyat, villa nakliyat, ofis, büro nakliyat ve diğer tüm nakliye hizmetlerinde siz değerli müşterilerine en uygun hizmeti, en uygun fiyatlarla vermektedir.0533 238 29 36

Nakliye’de Profesyonel Çözümler

1
Şehir İçi ve Şehirlerarası Taşımacılık
Firmamız Türkiye’nin her noktasına kesintisiz nakliye hizmeti sunmaktadır.Şehiriçi ve şehirler arası taşıma hizmetleri sunan firmamız garantili ve sigortalı olarak hizmet vermektedir.

asansorlutasimaAsansörlü Taşımacılık
Ev eşyası taşınması kullanılan teleskopik ve modüller asansörlerimizle  ile ev eşyası taşımasını kolay basit ve sıfır hatalı olarak bir hal almıştır.Türkiye’nin her noktasına asansörlü taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.
ofis
Profesyonel ofis taşıma yöntemleri
Çağdaş çalışma ofislerin taşınmasında iş kaybınız yaşanmadan aynı gün içerisinde taşınıp paketlenip ve yeni ofisinizde yerleştirilip kullanmaya hazır bir hale getirilir.
4
Sanat Eserleri ve Müze Taşıma
Bir çok sanat eseri,resim,antika eşyaların taşınmasını titiz güvenli ve kaliteli olarak taşınmasını sağlamaktayız.Antika ve sanat eseri eşyaların depolama hizmetimiz bulunmaktadır.
 
   
5
Ev Ofis Depolama
Depolama konusunda son derece teknolojik ve kaliteli bir hal alan eşya depolama firmamız ile güvence ve kalite altında depolanmaktayız.
 
6
Fabrika ve Fuar Taşımacılığı
Fabrika taşımacılığında geniş araç filosu ve tam donanımlı ekiplerimiz ile fabrika ve fuar taşımacılığında kalitenin yanı sira güvenilir ve kalitenin olduğu firmayız.
 
   
Ambalaj-Ve-Paketleme
Paketleme Hizmeti
Eşya taşınması kadar paketlemesi’de önemlidir.Eşya paketlemesinde granik havalı nalyonlar ile sarılarak tüm eşya paketlenir.
8
Uluslararası Taşımacılık
Her şey zamanında uluslar arası ev eşyası taşımacılığında eşyalarınız kısa süre ve kaliteli,hasarsız bir şekilde transferi sağlanmaktadır.Türkiye’nin tek uluslararası firmasıyız.